ПП ткаени торба Експерт

20 години искуство во производството

Wechat &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Whatsapp

Контактирајте не

Linyi DONGLIAN УВОЗ ИЗВОЗ & CO., LTD

адреса

1207-161 NO.100, LINGONG ROAD, сеопфатна слободна трговска зона, Linyi Сити, провинцијата Шандонг

Е-пошта

sales@donglianbag.com

jack@donglianbag.com

телефон

0086-13510527190

0086-13645493252

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено