PP Woven qese Expert

20 vite përvojë prodhim

Wechat &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Whatsapp

rreth nesh

i mirëpritur

LINYI Donglian IMPORT & EXPORT CO., LTD është një nga fabrikat më të mëdha profesionale të vendosura në Linyi City, Shandong Province. Ne jemi te specializuar në prodhimin e specifika të ndryshme të PP endura qese PE qese astar, qese të mëdha pjesa më e madhe, qese rrjetë që nga viti 1998, duke përfshirë edhe çanta pleh pp, çanta pp oriz, çanta farë, çanta ushqim, çanta laminuara, çanta valvulave, dhe të gjitha llojet e plotë -ngjyra shtypjen fabrika bags.Our miraton 500 avancuara makinat rrethore gërshetim me 20 linja prodhimi. Fabrika Kapaciteti ditor prodhimi ynë është më shumë se 40 ton në ditë. mënyra fleksibile të punës të bëjë të mundur për të bërë OEM dhe ODM si kërkesat tuaja. inspektimit të cilësisë të rreptë dhe përgjigje të shpejtë për klientët fituar famë të madhe për ne si në shtëpi dhe jashtë vendit. çmim konkurrues dhe të mirë pas shitjes shërbimi të forcojë marrëdhëniet ndërmjet konsumatorëve dhe kompanisë sonë. Mirë se vini për të vizituar fabrikat tona dhe ne po shohim përpara për të ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë të biznesit me ju.

 

Lexo më shumë
Lexo më shumë