ПП ткаени торба Експерт

20 години искуство во производството

Wechat &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp Whatsapp

за нас

добредојден

Linyi DONGLIAN Увоз и извоз CO., LTD е еден од најголемите професионални фабрики се наоѓа во Linyi Сити, провинцијата Шандонг. Ние сме специјализирани за производство на различни спецификации на ПП ткаени торби ЈП лагер торба, голем дел торба, решетката торба од 1998 година, вклучувајќи ги и ѓубриво п.п. кеси, стр ориз кеси, семе кеси, храна кеси, ламинат кеси, вентил торби, како и сите видови на целосна -Боја печатење bags.Our фабрика донесува 500 напредни кружни ткаење машини со 20 производни линии. Нашата фабрика дневен капацитет на производство е повеќе од 40 тони дневно. Флексибилно работно начини го прават тоа можно да се направи ОЕМ и ODM како на вашите барања. Строга контрола на квалитетот и брз одговор на клиенти освои голема слава за нас и дома и во странство. Конкурентна цена и добар по продажба на услуги зајакнување на односите помеѓу купувачите и нашата компанија. Добредојдовте во посета на нашите фабрики и ние сме во потрага напред кон градење на долгорочни деловни односи со вас.

 

Прочитај повеќе

нашите производи

најдобар прв план ви
Прочитај повеќе